BATIST FLOWER Podložka pod chorých 25 ks

Kód: 8591454009531-17683
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
7,48 € / ks 0,30 € / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
10.6.2026
Možnosti doručenia
Absorpčná podložka chráni posteľ, matrac a posteľnú bielizeň pri inkontinencii. Má savú vrstvu z netkanej textílie, absorpčné jadro z drvenej celulózy a nepriepustnú spodnú fóliu s protišmykovou úpravou. Balenie obsahuje 25 ks.

Detailné informácie

Férové ceny a jasná komunikácia
Férové ceny a jasná komunikácia
Žiadne agresívne marketingové triky. Sme priama, otvorená a férová lekáreň
Overené produkty pre Vaše zdravie
Overené produkty pre Vaše zdravie
Od liekov a doplnkov cez kozmetiku až po zdravotnícke pomôcky.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Expedované rýchlo, bezpečne a bez zbytočných komplikácií.

Podrobný popis

BATIST FLOWER Podložka pod chorých 60 x 90 cm large je absorpčná podložka určená na ochranu lôžka a posteľnej bielizne u pacientov s inkontinenciou. Praktické balenie obsahuje 25 kusov podložiek s veľkým rozmerom 60 x 90 cm, ktoré sú vhodné na použitie tam, kde je potrebná spoľahlivá absorpčná pomôcka pod chorých alebo inkontinentných pacientov.

Podložka pod chorých BATIST FLOWER kombinuje príjemnú vrchnú savú vrstvu z jemnej netkanej textílie, absorpčné jadro z drvenej celulózy a spodnú nepriepustnú vrstvu z polyetylénovej fólie. Vďaka tejto konštrukcii pomáha chrániť posteľ, matrac a posteľnú bielizeň pred znečistením. Spodná fólia je vybavená protišmykovou úpravou, čo podporuje stabilnejšie umiestnenie podložky pri používaní.

Absorpčné podložky BATIST FLOWER sú vhodné do domácej starostlivosti aj pri starostlivosti o ležiacich pacientov. Jemný povrch z netkanej textílie je na dotyk príjemný, zatiaľ čo absorpčné jadro zabezpečuje vysokú savosť podložky. Produkt patrí medzi zdravotnícke potreby a absorpčné pomôcky pre inkontinentných pacientov.

Zloženie

Vrchnú savú vrstvu tvorí jemná a na dotyk príjemná netkaná textília. Spodnú nepriepustnú vrstvu tvorí polyetylénová fólia s protišmykovou úpravou. Absorpčné jadro je z drvenej celulózy.

Použitie

Podložky sa použijú na ochranu lôžka a posteľnej bielizne pre pacientov s inkontinenciou. Použitie podľa potreby.

Upozornenie

Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták.


ADC

Dodatočné parametre

Kategória: Podložky pod chorých
Hmotnosť: 0.2 kg
EAN: 8591454009531
Dodatok: 60x60 cm, medium, absorpčná, 1x25 ks
ŠÚKL: P69883

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola