Dr Konrad Cutozinc Ichtamo Spray 50 ml
Kód: 8594178680079-23793


Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dr Konrad Cutozinc Ichtamo Spray je dermálny sprej určený na starostlivosť o kožu so sklonom k ekzémom a na problematickú pokožku detí aj dospelých. Obsahuje ichtamol 1 % a oxid zinočnatý 4 %, vďaka čomu je vhodnou voľbou pri každodennej starostlivosti o citlivú a podráždenú pokožku. Praktická aplikačná forma v spreji umožňuje hygienické a jednoduché nanášanie bez potreby častého dotýkania sa postihnutých miest, čo je výhodné najmä vtedy, keď je koža podráždená alebo bolestivá.
Cutozinc Ichtamo Spray sa môže používať už od novorodeneckého veku. Po nanesení môže byť koža vystavená slnku. Prípravok je určený na vonkajšie použitie a aplikuje sa priamo na pokožku. Má charakteristickú farbu a vôňu, ktoré nie sú závadou. Vďaka forme spreja sa ľahko nanáša na celú postihnutú plochu a je vhodný na pravidelnú, dlhodobú starostlivosť podľa potreby.
Zloženie
Ichthamol 1 % a oxid zinočnatý 4 %.
Použitie
Pred použitím prípravok pretrepte. Nastriekajte tenkú, rovnomernú vrstvu na starostlivo očistenú a osušenú pokožku. Na čistenie pokožky používajte ideálne medicinálne antiseptické mydlá, napríklad Cutosan. Striekajte zo vzdialenosti približne 5 až 10 cm.
Nie je potrebné aplikovať v dvoch vrstvách, sprej pôsobí efektívne už v jednej vrstve. V prípade potreby votrite do pokožky. Postihnutá koža je väčšinou podráždená a bolestivá, preto je lepšie nedotýkať sa postihnutých miest veľmi často.
Používajte niekoľkokrát denne podľa potreby na celú postihnutú plochu. Prípravok možno používať už od novorodeneckého veku. Starostlivosť musí byť nielen dlhodobá, ale aj pravidelná. Súčasťou účinku je mierne vysušenie ošetrovaných plôch, preto sa odporúča kombinovať s pravidelným ošetrovaním emoliencií, napríklad AD lotio Acut.
Upozornenie
Pred použitím si pozorne prečítajte príbalový leták.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ekzémy, suchá pokožka |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594178680079 |
| Dodatok: | 1x50 ml |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

