MILGAMMMA N - teraz za priaznivú cenu

MILGAMMMA N - teraz za priaznivú cenu

 

 

Chrakteristika:

·         Liek Milgamma N obsahuje  vysokoúčinnú trojkombináciu vitamínov bentotiamín B1, B6 a B12, ktoré vyživujú poškodené nervy chrbta, ďalej pomáhajú liečiť samotnú príčinu bolesti chrbta.

 

Účinky:

·         Vitamíny skupiny B ,ajú priaznivé účinky na metabolické a degeneratívne ochorenie nervov a pohybového systému. V prípade vyššej dávky majú tiež účinky analgetické, antineuralgické a regeneračné.

·         Užívanie vysokodávkových vitamínov obsiahnutých v Milgamma N zosilňuje účinok liekov proti bolesti alebo skracuje čas potrebný na ich užívanie. Práve preto sa znižuje riziko nástupu závažných nežiadúcich účinkov.

·         Popri užívanií lieku Milgamma N je potrebné zmeniť aj životný štýl, držanie tela a začať pravidelne cvičiť aby? sa plnohodnotne využil účinok tohto lieku a nevrátila sa bolesť.

 

Užívanie:

·         Doporučené dávkovanie je 1 kapsula 3-4 krát denne pri akútnych stavoch. V ľahších prípadoch a pri dobrej odpovedi na liečbu stačí užívať 1-2 kapsuly denne.

·         Kapsuly sa nesmú rozhrýzť a užívajú sa po jedle s malým množstvom vody.

·         Doba užívania je individuálne dlhá a môže trvať až niekoľko týždňov.

 

Upozornenie:

·         Liek Milgamma N nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy hlavne kvôli vysokému obsahu pyridoxínu v lieku.

·         Pri užívaní tohto lieku môže dôjsť k nárastu telesnej hmotnosti, pretože vitamíny skupiny B zlepšujú chuť do jedla.

Doba užívanie je individuálne dlhá,


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.