Akcia EUCERIN 30% Zľava na vybrané produkty

Akcia EUCERIN 30% Zľava na vybrané produkty

Zľava na akýkoľvek produkt EUCERIN* proti vráskam a pigmentovým škvrnám

Rad Eucerin HYALURON-FILLER pomáha vyhladzovať dokonca i hlboké vrásky, stará sa o pleť a pôsobí proti predčasnému starnutiu vďaka špeciálnemu zloženiu s 3 unikátnymi látkami:

vysokomolekulárna a nízkomolekulárna kyselina hyalurónová zaistí vypĺňanie vrások zvnútra. Pritom preniká 40 x menšia* molekula nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej hlboko do epidermálnych vrstiev pleti, teda tam, kde vznikajú hlbšie vrásky.
Okrem toho glycín saponín podporuje prirodzenú, pleti vlastnú, produkciu kyseliny hyalurónovej.
Kyselina hyalurónová je látka, ktorú si telo samo vytvára a tvorí časť spojivového tkaniva. Jednou z jej kľúčových funkcií je zadržovať vlhkosť, má schopnosť viazať 1.000 až 10.000 násobok vody v pomere k svojej vlastnej molekulárnej hmotnosti. S pribúdajúcim vekom prirodzená schopnosť kože vytvárať kyselinu hyalurónovú klesá a začínajú sa objavovať a prehlbovať vrásky.

Eucerin Hyaluron-Filler tak prináša mladší vzhľad a žiarivo krásnu pleť a tiež komplimenty, ktoré potešia každú ženu

Akcia platí do 31.03.2018 alebo do vypredania zásob na akýkoľvek produkt EUCERIN z radov HYALURON-FILLER, HYALURON-FILLER+VOLUME-LIFT, VOLUME-FILLER, HYALURON-FILLER+ELASTICITY, ELASTICITY+FILLER, HYAL-UREA, Q10Active a EVEN BRIGHTER. Maximálna výška zľavy je vypočítaná z odporúčaných maloobchodných cien vybraných produktov. Konečná cena je vždy stanovená lekárňou a výška zľavy sa môže na rôznych miestach líšiť. 

 

* Produkty Hyaluron-Filler obsahujú nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú, ktorej molekuly sú 40 x menšie než molekuly vysokomolekulárnej kyseliny hyalurónovej (tá je v prípravkoch taktiež obsiahnutá), a vďaka tomu prenikajú hlbšie do epidermálnych vrstiev pleti

 

ZĽAVA JE UŽ ZAPOČÍTANÁ V CENE VÝROBKU


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.