EUCERIN ZĽAVA -25%

EUCERIN ZĽAVA -25%

Suchá, svrbiaca a atopická pleť? Máme riešenie!

Trápi Vás suchá, svrbiaca alebo atopická pokožka ? Máme pre Vás pár výrobkov z rady Eucerin s ktorými si určite prídete na svoje. A najlepšie na tom je to, že u nás teraz získate 25% zľavu na všetky výrobky z tejto rady. Tešíte sa? Tak poďme na to .


Prvou radou na suchú pokožku a pleť sú výrobky radu Eucerin UreaRepair Plus. Práve tieto výrobky boli vyvinuté s obsahom jedinečnej kombinácie ingrediencií: ceramidy a ďalšie lipidy tvoria lipidový plášť pre posilnenie kožnej bariéry a urea spolu s ďalšími prirodzenými látkami zlepšujú schopnosť pokožky viazať vodu a tým zvyšujú obsah hydratácie.

Prípravky, ktoré máte teraz u nás s 25% zľavou sú :
– Krém na tvár a telo 5% Urea UreaRepair ORIGINAL 75ml
– Telový krém 5% Urea UreaRepair PLUS 450ml
– Krém na ruky 5% Urea UreaRepair PLUS 75ml
– Krém na nohy 10% Urea UreaRepair PLUS 100ml
– Telové mlieko 5% a 10% Urea UreaRepair PLUS pričom 5% Urea je vo variante 400ml a 10% Urea vo variante 250ml a 400ml .

V druhom rade nezabúdajme ani na atopikov a to radou pre atopickú pokožku a pleť.
Rad Eucerin AtopiControl je určený na starostlivosť o začervenanú a svrbiacu pokožku počas chronickej fázy i vo fáze akútneho prejavu. Telové mlieka a krémy obsahujú omega-6 mastné kyseliny a licochalcon A čím spolu obnovujú ochrannú kožnú bariéru a zmierňujú pocit napätia a svrbenia. Dokonca je tento rad vhodný pre deti od 3 mesiacov veku.

Prípravky, ktoré máte teraz u nás s 25% zľavou sú :
- Pleťový krém AtopiControl 50ml
- Krém AtopiControl 75ml
- Krém na ruky AtopiControl 75ml
- Telové mlieko AtopiControl 250ml a 400ml
- Sprchový olej AtopiControl 250ml a 400ml
- ACUTE Krém AtopiControl 40ml


Tak čo, našli ste si niečo z tejto ponuky aj pre seba? Ak áno využite zľavu 25% na nákup práve týchto skvelých produktov.

ZĽAVA JE UŽ ZAPOČÍTANÁ V CENE VÝROBKU
Akcia platí od 29.01.2018 do 31.3.2018 alebo do vypredania zásob na výrobky z radov UreaRepair Plus a AtopicControl. Zľavy nie je možné kumulovať a kombinovať s inými akčnými zľavami. 


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.