Aspirin 500 mg tbl 500 mg 1x10 ks

EAN 8585028200547
Dodatok tbl 500 mg 1x10 ks
ŠÚKL 33060
Stav Skladom > 5 ks
Počet

Cena s DPH : 2,73  

Hodnotenie produktu
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie
Nákupom tohto produktu je možné získať 2 bodov

tbl 500 mg 1x10 ks

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú, ktorá znižuje tvorbu prostaglandínov, a tým pôsobí proti bolesti, znižuje horúčku a potláča zápal.
Liek sa používa pri miernych až stredne silných bolestiach, napríklad bolestiach hlavy, zubov, svalov, kĺbov alebo menštruačných bolestiach a pri horúčke a zápaloch.
Na odporúčanie lekára sa užíva tento liek pri zápalových ochoreniach u dospelých. Na odporúčanie lekára sa môže tento liek podávať deťom od 7 rokov.


ADC

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu

Strážiť cenu

Hodnotenie produktu




Najpredávanejšie produkty

V našej ponuke nájdete značky


Prihlásiť sa k odberu noviniek



Prihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.