Vitabalans

Vitabalans

Vitabalans Oy je súkromná fínska farmaceutická spoločnosť, ktorá vyvíja, vyrába a predáva lieky na predpis, voľnopredajné lieky, potravinové doplnky, zdravotnícke pomôcky a špeciálne krmivá pre zvieratá. Výrobky sú vyvážané do niekoľkých krajín a majú vlastnú organizáciu predaja v 14 európskych krajinách. Všetky farmaceutické zariadenia a výroba, výskum a vývoj produktov, registrácia a ústredie sa nachádzajú v krajine Fínsko, meste Hämeenlinna , 100 km severne od Helsínk.

Tri samostatné výrobné zariadenia umožňujú výrobu liekov, potravinových doplnkov a probiotických produktov. Kompetenčné a výrobné zariadenia pokrývajú nielen výrobu tabliet, ale umožňujú aj výrobu práškov, krémov a roztokov.

Široká škála najbežnejšie používaných liekov

Sortiment spoločnosti Vitabalans Oy zahŕňa lieky na predpis a voľnopredajné lieky (OTC), ktoré sú najčastejšie používané. Ich  silnou stránkou je vývoj, registrácia a výroba liekov na bolesť, alergiu, kardiovaskulárne ochorenia a nespavosť.

Väčšina ich výrobkov je bez laktózy, bez lepku a je vhodná pre vegánov. Výrobky sú zväčša na posilnenie imunity a obranyschopnosti.

 

Všetky produkty spoločnosti Vitabalans Oy nájdete nižšie.

 


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.