Barnys® TRIPLE blend extra silný

Barnys® TRIPLE blend extra silný

Charakteristika:

·         Barny's® TRIPLE blend extra silný - obsahuje kombináciu chondroprotektívnych látok - glukózamín a chondroitín sulfátu, látku MSM a kolagény z bezpečného prírodného zdroja.

·         Navyše je tento produkt obohatený o vitamín C, ktorý je dôležitý pre normálnu tvorbu kolagénu a prirodzenú funkciu chrupavky a kostí.

·         Chrupavka je spojivové tkanivo, ktoré pre svoje správne a normálne fungovanie potrebuje mať funkčné kolagénové štruktúry.

 

Výhody produktu:

-       Barny´s triple blend obsahuje len kvalitné kolagény z čistých a bezpečných zdrojov. Produkt neobsahuje pridané umelé farbivá, konzervačné látky a lacné náhrady.

-       Ekonomické balenie a prášková forma, ktorá uľahčuje užívanie.

 

Užívanie:

Produkt je určený pre dospelých. Odporúčaná dávka je pol odmerky denne rozmiešaná do 100ml vody. Dennú dávku stanovil úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

 

Upozornenie:

-       Barny's® TRIPLE blend extra silný je originálna humánna verzia veterinárneho produktu ALAVIS™ TRIPLE blend. Produkt ALAVIS™ TRIPLE blend nie je určený pre ľudí! Z tohto dôvodu bola vytvorená humánna verzia, ktorá je vyrábaná v najvyššej farmaceutickej kvalite a je navyše certifikovaná. Každá šarža je špeciálne odmeraná pre obsah a kvalitu účinnej látky. 

-       Do prípravku Barny's® TRIPLE blend extra silný je pridávaný prírodný jablčný pektín, ktorého farba je premenlivá z bielej farby až na svetlo hnedú. Z tohto dôvodu sa môže líšiť aj farba prášku v tomto prípravku. Zmena farby neovplyvňuje kvalitu výživového doplnku.

-       Neodporúča sa prekračovať stanovená denná dávka.

-       Užívanie produktu nesmie byť náhradou zdravej stravy a správneho stravovania.

 

 

 


Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.