PROFIZYM PLUS 180cps

PROFIZYM PLUS 180cps

Charakteristika: Tento výživový doplnok obsahuje vyvážený komplex synergicky pôsobiacich neživočíšnych enzýmov. Na účinku spolupracuje 8 vysoko koncentrovaných enzýmov, proteolytický enzýmový komplex Serrazimes®-I, rutín (bioflavonoid), selén a vitamín C.

Účinky:

Systém Serrazimes®-I je obdobou Serrapeptidázy,  ktorá pomáha pri tlmení bolesti a opuchov,pôsobí protizápalovo vďaka čomu sú vhodnou alternatívou nesteroidných protizápalových látok využívaných pri liečbe reumatoidnej artritídy a osteoartritídy s rozšíreným obzorom liečby sinusitídy. Ďalej priaznivo ovplyvňuje srdcovo-cievny, dýchací aj imunitný systém a má nízke nežiadúce účinky.

Enzýmový komplex v prípravku ProfiZYM Plus pomáha pri obnovovaní opotrebovaných buniek, premene výživných látok na energiu a stavebné súčasti, zneškodňovaní odpadových látok a cudzorodých látok. Napomáhajú pri obrane pred choroboplodnými zárodkami a hojení rán. Pre ľudské zdravie je dôležité, aby v boli tele všetky enzýmy prítomné v dostatočnom a funkčnom stave.

Lieková forma – kapsule, z rastlinnej želatíny a bez obsahu ďalších pomocných látok, zabezpečuje komfortné užitie bez záťaže na tráviaci systém.

Užívanie:

Užívanie ProfiZYM Plus180 cps je doporučené podľa závažnosti stavu. Ako výživový doplnok sa užíva 2x denne jedna kapsula. Pri akútnych stavoch sa odporúča intenzívnejšie užívanie, pri dospelých až 3x denne 2 kapsule pol hodinu pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle.

Upozornenie:

Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov, preto je dôležité dbať na jeho uloženie mimo dosahu detí. Neodporúča sa prekračovať dennú dávku, taktiež neužívať pri precitlivenosti alebo alergii na akúkoľvek obsahovú látku. Kontraindikácie pri pacientoch s poruchou zrážanlivosti krvi a zvýšenou fybrinolýzou.

Informácie čerpané z http://www.profizym.sk/


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.