Zdravé potraviny

Zdravé potraviny

Rozšírili sme ponuku o výnimočnú pochúťku vhodnú pre malých aj veľkých gurmánov.

Biosaurus Bio sú bezgluténové chrumky vyrobené z ekologicky čistých surovín získaných z ekologického poľnohospodárstva.

Pochutnajú si na nich  nie len deti, ale aj dospelí.. Môžete si ich otvoriť na gauči, na výlete, na oslave, skrátka kdekoľvek a kedykoľvek, keď na ne dostanete chuť.
Táto slaná pochúťka od slovenského výrobcu je ochutená morskou soľou alebo s príchuťou kečupu v tvare rôznych dinosaurov. Zoženiete ich v dvoch baleniach po 50g a 15g.

Bio chrumky neobsahujú nič škodlivé a sú vhodné pre osoby trpiace celiakiou, pretože neobsahujú lepok ani iné konzervačné látky.

 Zloženie: kukurica 70% (múka a krupica), slnečnicový olej, ochucujúca zložka slaná 5% zemiakový škrob, morská soľ, výťažok z kvasníc, oxid kremičitý, slnečnicový olej).

Little angel angelina a little angel teddy

Pre naše ratolesti sa vždy snažíme nájsť chutné a hlavne výživné produkty vyrobené z tých najkvalitnejších surovín.

Kombináciou všetkých požiadaviek vznikol produkt kukuričný snack od Little Angel v dvoch skvelých príchutiach – ANGELINA mrkva /jablko alebo TEDDY mrkva /tekvica.

Prinášame Vám ich v rôznych baleniach: 30g a 4x15g (výhodou balenia sú vždy čerstvé a chrumkavé snacky)

Vhodné sú aj pre deti trpiace celiakiou,pretože neobsahujú lepok, dokonca v nich nenájdete ani soľ, laktózu, pridaný cukor, umelé farbivá či konzervanty. Je to 100% BIO produkt určený pre deti od ukončeného 7.mesiaca.

Celú ponuku nájdete na TU alebo  http://bit.ly/zdrave_potraviny


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.