Zmáha Vás Jarná únava?

Zmáha Vás Jarná únava?

Prečítajte si pár malých rád ako predchádzať Jarnej únave


                                                                                   Jarná únava? Zatočte s ňou!

Určite to všetci dobre poznáte.. Prichádza jar a s ňou spojená jarná únava. Ako proti nej zabojovať ? A dá sa to vôbec? Určite áno. V dnešnom článku si povieme pár vecí, ktoré Vám zaručene pomôžu v boji proti nej.

Určite nesmieme zabúdať na to, že pre naše telo je najlepšie to, aby sme trávili čo najviac času na čerstvom vzduchu, prijímali dostatok tekutín a hlavne sa vyhýbali stresovým situáciám.

Ani si neviete predstaviť, ako nášmu telu pomáha blahodárny pohyb na čerstvom vzduchu. Aj keď veľa z Vás má po príchode z práce pocit, že okamžite zaspíte, premôžte sa. Stačí Vám, ak strávite svoj čas na nejakej príjemnej prechádzke, poprípade si zašportujete vonku. Hlavne si treba nájsť aktivitu, ktorá Vás bude bavi, do ktorej sa nebudete musieť nútiť.

Nezabúdajme ani na poriadny spánok, ktorý je pre naše telo a fungovanie veľmi dôležitý. Určite nie je správne ponocovanie, takže je dosť podstatné nastaviť si ten správny režim kedy si ísť ľahnúť a kedy vstávať.

Určite Vášmu telu pri jarnej únave pomôže aj správna detoxikácia. Predsa len, prežili sme veľa sviatkov, kde si každý z Vás určite skôr doprial ako odopieral. Naše telo je v tom prípade zvnútra zaplavené toxínmi, ktoré nepochybne prispievajú k únavovému syndrómu.
Nežiaducich látok sa ľahko zbavíte napríklad bylinkovými čajmi ako napríklad čaj zo žihľavy, mäty alebo šípok.
Ďalej sú na trhu rôzne prípravky na detoxikáciu.

https://www.lekarenvkocke.sk/r072601/chudnutie-a-detoxikacia/

Proti jarnej únave môžeme tiež zabojovať skvelým doplnkom a tým je Ženšeň kórejský. Je to skvelý doplnok výživy, ktorý pomáha zachovať skvelú fyzickú a duševnú výkonnosť a dodáva telu energiu a vitalitu. Taktiež napomáha k zlepšeniu imunitného systému.


Na záver nesmieme zabudnúť spomenúť magnézium. Magnézium alebo horčík je často zanedbávaný kľúčový minerál. Nedostatok magnézia v tele spôsobuje to, že sa cítime unavene, nervózne, bolí nás hlava, sme unavení, trpíme depresiami atď ..

https://www.lekarenvkocke.sk/r070806/lieky-doplnky-vyzivy/vitaminy-a-mineraly/magnezium-horcik/

Preto nesmieme zabúdať na to, že v dnešnej dobe je strava chudobnejšia na prirodzený zdroj magnézia a musíme siahnuť po prípravkoch, ktoré nám ho aspoň takto vynahradiť.

V neposlednom rade je potrebné si zapamätať, že najlepšie čo pre naše telo môžeme urobiť je dopriať mu dostatočný pobyt na čerstvom vzduchu, vyhýbať sa stresu a hlavne, vedieť si poriadne odpočinúť.
Len tak sa budeme cítiť dobre a sviežo.

Veď nie nadarmo sa hovorí, že len so zdravým telom toho budete môcť v živote veľa urobiť.


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.