Mliečna batoľacia výživa HIPP (od 1 roku) nájdete aj v našom ESHOPE

Mliečna batoľacia výživa HIPP  (od 1 roku) nájdete aj v našom ESHOPE

Dojčenie je najvhodnejším spôsobom výživy Vášho dieťaťa, retože materské mlieko je v prvých mesiacoch života to najlepšie - obsahuje všetko, čo dieťa potrebuje k zdravému vývoju: dôležité živiny a minerály alebo esenciálne mastné kyseliny. 

Zároveň materské mlieko poskytuje ochranu pred rôznymi chorobami a tiež je zdrojom ďalších výhod pre Vás a Vaše dieťa. Viac informácií na Materské mlieko a dojčenie.

Ak máte v úmysle zanechať dojčenie, poraďte sa s lekárom, pôrodnou asistentkou alebo poradcom v oblasti dojčenia. Prípadný prechod späť k dojčeniu v prípade zmeny plánu je veľmi ťažký - používanie náhradného dojčenského mlieka môže znížiť Vašu vlastnú produkciu materského mlieka. Pri rozhodovaní o spôsobe dojčenia je potrebné zobrať do úvahy aj finančné náklady a sociálne dôsledky Vášho rozhodnutia.

Náhradnú dojčenskú výživu je nutné vždy pripravovať, používať a uchovávať podľa návodu na obale výrobku, aby nedošlo k ohrozeniu zdravia Vášho dieťaťa. Pri zahájení zavádzania príkrmov, ktoré dopĺňajú mliečnu stravu, je treba pamätať, že príkrmy musia byť prispôsobené individuálnym potrebám dieťaťa, musia byť bezpečné a podávané podľa doporučení. Len týmto spôsobom sa môže minimalizovať riziko negatívneho vplyvu na zdravie Vášho dieťaťa. Informácie obsiahnuté na nasledujúcich stránkach poskytujú prehľad o výžive dojčiat a výrobkoch HiPP, vrátane informácii o počiatočnej a následnej mliečnej dojčenskej výžive.


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.