Nutrilon

Nutrilon

Milé mamičky, určite ste už počuli o mliekach Nutrilon. My sme si pre Vás pripravili pár slov práve o tom ako to vlastne všetko vzniklo, začalo a ako sa pokročilo vo vývoji mliečka Nutrilon.

Spoločnosť Nutricia sa zaoberá výskumom materského mlieka už 40 rokov. Pričom história siaha až do roku 1896 kde bratia Van der Hagenovy vyrobili prvú náhradu materského mlieka.

Tak ako pokročila doba tak pokročili aj výskumy a zdokonaľovanie dojčenského mlieka Nutrilon.
V roku 1968 bol adaptovaný proteín pre správny rast a vývoj dieťaťa a v roku 1992 bol namiešaný „správny kokteil“ LCP kyselín kde Nutricia na základe výskumu prispôsobila pomery mastných kyselín v dojčenských mliekach, takže v nich dnes nájdete najrôznejšie druhy tukov, od bezvodého mliečneho tuku, cez rozmanité rastlinné oleje až po rybí tuk .

V roku 1994 vedci v materskom mlieku identifikovali probiotické kmene, čo zohráva dôležitú úlohu pre imunitu a zdravé črevá dieťatka a preto Nutricia vymyslela také zloženie polysacharidov, ktoré v mliečku tvorí rovnakú úlohu.

Samozrejme, že sa v zdokonaľovaní pokračuje dodnes a preto firma Nutricia prichádza na trh s rôznymi druhmi dojčenského mlieka. Každá maminka a každé dieťatko si určite pri výbere prídu na to svoje.

Na trhu sa nachádzajú rôzne druhy a to konkrétne :
Nutrilon Pronutra, Nutrilon Profutura – pre zdravé deti
Nutrilon ProExpert HA – pre deti s alergiou v rodine
Nutrilon ProExpert AR – pre deti so sklonom k zvracaniu
Nutrilon ProExpert Colics – pre deti, ktoré trpia kolikami
Nutrilon ProExpert Omneo Comfort – pre deti, ktoré trpia tráviacimi ťažkosťami
Nutrilon ProExpert Allergy Care – pre deti, ktoré trpia alergiou na bielkovinu kravského mlieka
Nutrilon ProExpert Low Lactose – pre deti trpiace neznášanlivosťou laktózy
Nutrilon ProExpert Nenatal – výživa pre nedonosené deti a pre deti s nízkou pôrodnou hmotnosťou
Ako môžete vidieť produktov je na trhu veľmi veľa a určite si každá maminka príde na svoje práve pri výbere mliečka Nutrilon

UPOZORNENIE - dojčenie je naprirodzenejší spôsob výživy dojčiat. 


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.