Suché pery v zime? Už nikdy viac!

Suché pery v zime? Už nikdy viac!

Určite to všetci poznáte. Blíži sa zima a s ňou aj problémy so suchými a popraskanými perami. V tomto článku Vám však prinesieme zopár rád, ako zabojovať proti suchým, popraskaným a boľavým perám

Je známe, že počas chladnejších a zimných období, sa na perách vytvárajú nepekné šupinky, čo nejednej slečne alebo dáme spôsobuje zopár šedivých vláskov na hlave .. Veď si to len predstavte, chystáte sa čo i len ráno do práce a chcete si naniesť na pery svoj obľúbený rúž, no Vaše pery ho s takou radosťou neprijmú .. Ostávajú Vám na perách suché šupinky a to rozhodne nepôsobí vábne ..

A na to sme tu práve my aby sme Vám s týmto problémom aspoň trošku pomohli
Pery sú ozdobou každej tváre a preto sa o ne nesmieme zabúdať starať .. Existuje veľa možností ako zabojovať proti suchým a popraskaným perám aj v pohodlí domova .. Stačí, ak svojím perám doprajete jemný peeling, ktorý si doma pripravíte rýchlo a jednoducho . Stačí vám naň med, hnedý cukor a olivový olej . Takto pripravený peeling si natierate na pery a verte, že Vaše pery budú krásne a jemné Medík sám o sebe pôsobí antisepticky, takže Vaším perám urýchli regeneráciu ak máte drobné poranenia .
Avšak, nie každá z nás má možnosť a hlavne čas, dopriať si takýto domáci relax aj pre svoje pery a preto je čoraz viac ľudí ktorí siahajú po balzamoch . Áno, aj to je jedna z možností a je správna. No nie je všetko zlato, čo sa blyští, a preto, pri výbere balzamu na pery, musíte taktiež uvažovať správne hlavne preto, aby ste vedeli, či vašim perám dožičíte naozaj komplexnú starostlivosť alebo len chcete, aby vyzerali dobre a viac nepotrebujete .
Nakoľko je koža na perách veľmi tenká a nemá tukovú vrstvu, preto sú pery na zimu veľmi citlivé. Najlepšie čo pre ne môžete urobiť je zaobstarať si balzam s obsahom včelieho vosku poprípade s argánovým olejom. Tieto regeneračné látky vaše pery dokonale ochránia . My máme pre vás aj nejaké tie tipy na balzamy, ktoré by každá správna žena mala mať vždy pri sebe
Počuli ste už o BIO Havlíkovom balzame na pery ? Že nie ? Tak my Vám ho trošku predstavíme
Havlíkova prírodná apotéka prišla ku nám s dokonalým balzamom na pery ktorý obsahuje 20 makadámiových orieškov, 10000 makových zrniek, 3 medzi steny zo včelieho vosku a 450 bobúľ rakytníka. Doslova vitamínové bomba pre Vaše pery A k tomu všetkému obsahuje aj vitamíny A, E, B ktoré hydratujú Vaše pery
Ďalej tu máme aj ďalší veľmi účinný balzam, ktorý možno nebudeme musieť až tak predstavovať, ale predsa si o ňom niečo povieme . Hovoríme o kozmetike BIODERMA, presnejšie rada Atoderm .
Práve tu vznikol úžasný balzam na pery Atoderm LIP BALM, ktorý je obohatený o avokádový olej a bambucké maslo, čo sú mimoriadne výživné účinné látky a tým obnovujú oslabené, vysušené a popraskané pery .
Výrobcovia balzamov nezabudli ani na slečny a dámy, ktoré svoje pery milujú hlavne vtedy keď im vedia dodať nejakú tú svoju obľúbenú farbičku A preto sa na trh dostali aj balzamy s názvom BalzaMiss LUXUS ktoré sú obohatené nie len o skvelé vitamíny A,E,B5, propolis, lanolín a mnoho ďalších ale aj o úžasnú vôňu a farebnú perleť, ktorá dodá vaším perám krásny a zdravý vzhľad . No nie je to skvelé ?

Samozrejme, nesmieme zabúdať ani na Vás, milí páni, pretože tak ako dámy, aj Vy by ste sa mali o svoje pery starať počas zimných období . Nie je to žiadna hanba, vytiahnuť si na verejnosti balzam na pery a použiť ho. Verte alebo nie, nebudú Vám za to vďačné len Vaše pery No aby ste svojim polovičkám nemuseli kradnúť balzamy výrobcovia mysleli aj na Vás, páni
A to balzamom LABELLO ACTIVE FOR MEN a verte nám, že aj silný muž môže mať jemné pery
Práve vďaka tomuto balzamu, ktorý je taktiež obohatený o vitamíny a provitamíny ktoré chránia pokožku pier .

Takže milé dámy a milí páni, určite nezabúdajte na svoje pery v chladnom počasí a dostatočne ich hydratujte a híčkajte . Veď nie nadarmo sa hovorí, že to najkrajšie čo si môžete na seba ráno obliecť, je úsmev Preto nezabúdajte, že len krásne a zdravé pery vyčarujú krásny úsmev


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.