Krásna a zdravá pleť s Vichy

Krásna a zdravá pleť s Vichy

Každá žena túži po krásnej pleti bez vrások a nedokonalostí. Ako to docielime bez drastických chirurgických zásahov a následných jaziev? Poďme si spolu priblížiť produkty značky Vichy.  Na záver na Vás čaká aj malé prekvapenie!

Termálna voda Vichy pramení priamo v srdci Francúzska v chránenej oblasti Auvergne. Počas svojej tisícročnej cesty do hĺbky 4 000 metrov voda Vichy absorbuje 15 minerálov a minerálnych živín, ktoré sú pre pleť nevyhnutné. Mineralizujúca termálna voda Vichy je hlavnou aktívnou ingredienciou vo všetkých prípravkoch starostlivosti Vichy. Na základe rozdelenia rady Vichy spoznáme pre koho je ktorý produkt najvhodnejšou voľbou. 

Rad NORMADERM prináša expresné riešenie pre pleť s nedokonalosťami, ako sú nadmerná produkcia kožného mazu, výskyt akné, zápal, stopy po akné a rozšírené póry. 

PURETÉ THERMALE sú prípravky čistenia vytvorené pre každý aktívny životný štýl. Účinne odstraňujú vodoodolný make-up, sú účinné proti znečisteniu, nečistotám na pleti a tvrdej vode. 

IDÉALIA, starostlivosť, ktorá pleti navráti jej prirodzený, žiarivý jas. Vaša pleť potrebuje energiu, aby mohla držať krok s rýchlym životným tempom. Naše laboratóriá skombinovali antioxidačné polyfenoly z čučoriedok s výťažkom z fermentovaného čierneho čaju, aby vašej pleti dodali dennú dávku energie. Deň za dňom sú vaše rysy oddýchnuté, jemné linky vyhladenejšie, pleť je viac zjednotená a vy žiarite prirodzeným jasom. 

LIFTACTIV bol vytvorený s cieľom pomôcť ženám bojovať so známkami starnutia pleti, akými sú vrásky, strata pevnosti a mdlý odtieň pleti. Rad Liftactiv obsahuje rastlinný cukor rhamnózu a prírodný adenozín, ktoré boli Laboratóriami Vichy špeciálne vybrané pre posilnenie pleti proti starnutiu. Liftactiv - odhaľte žiarivú pleť, ktorá vyzerá mladšie!

AQUALIA THERMAL, dynamická hydratačná starostlivosť pre zdravo vyzerajúcu pleť žiariacu sviežosťou a rozjasnením. Rad pleťových prípravkov pre dehydratovanú pleť spája vysoko koncentrovanú Mineralizujúcu termálnu vodu Vichy s 3 hydratačnými cukrami pre dynamickú hydratáciu pleti a zaistenie cirkulácie a dlhodobého udržania vody v rôznych partiách tváre. 

NUTRILOGIE je hĺbková hydratácia pre veľmi suchú, citlivú pleť. Okamžitý komfort a hĺbková premena: dokonca aj tá najsuchšia pleť postupne opäť získava vlastnosti normálnej pleti.

NEOVADIOL je 1. rad starostlivosti o pleť vyvinutý pre ženy , ktoré prechádzajú obdobím menopauzy alebo ním už prešli. Pleťové prípravky Neovadiol Compensating Complex využívajú pre zlepšenie objemu, elasticity a hustoty pleti spevňujúci Proxylane a kyselinu hyalurónovú. Balzam Neovadiol Magistral obsahuje vyživujúce omega 3, 6 a 9 mastné kyseliny a obnovujúci prírodný olej, ktoré po menopauze zlepšujú vláčnosť pleti a prinášajú jej komfort. 

V Inštitúte Laboratórií Vichy odborníci vyvinuli novinku SLOW ÂGE. Prvý denný anti-agingový rad pleťových prípravkov, ktorý koriguje už existujúce známky starnutia pleti a spomaľuje ich vznik. Pretože až 80 % starnutia pleti máme vo svojich rukách. Vyskúšali sme jeho jemnú textúru, ktorú si zamilujete. 

Produkty značky Vichy sú vhodné aj na citlivú pleť a sú dermatologicky testované. 

Sľúbené prekvapenie na záver, Vichy si pre nás aj tento rok pripravilo nádielku krásnych Vianočných taštičiek s kombináciou produktov 1+1. Na našom e-shope sú za skvelé ceny, tak poproste už teraz svojho Ježiška alebo Mikuláša a spravte radosť svojej pleti! 

Aby toho nebolo málo, pri objednávke akýchkoľvek produktov značky Vichy nad 27 Eur vám pribalíme darček navyše! A to kozmetický balíček v hodnote 14€ (obsahuje 1ks Micelárna voda 30ml, 1ks Denný krém 15ml a 1ks denný krém 15ml) Teraz už naozaj nie je na čo čakať. 

Akcia platí do vypredania zásob. 

 

 


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.