FORCAPIL

FORCAPIL

Výživový doplnok Forcapil predstavuje komplexné zloženie aminokyselín obsahujúcich síru (cystín a metionín), vitamínov a minerálnych látok pre vlasy a nechty. Zinok prispieva k správnej syntéze bielkovín a k udržaniu zdravých vlasov a nechtov. Biotín prispieva k udržaniu zdravých vlasov.

Výživový doplnok Forcapil obsahuje všetky aminokyseliny, ktoré zabezpečujú prísun hlavných živín potrebných pre zlepšenie rastu a sily vlasov a pevnosti nechtov.
Základným stavebným prvkom vlasu, ako už isto viete je bielkovina keratín. Väčšina vlastností vlasu, akými sú bezpochyby pružnosť, pevnosť sú podmienené práve keratínom. Ten je tvorený aminokyselinami obsahujúcimi síru - cystín a metionín.
L-cystín150 mg, L-metionín 59 mg, zinok 7,5 mg (100%ODD), kyselina pantotenova - vit B5 (300% ODD), pyridoxín hydrochlorid - vit B6 (100% odd), KYSELINA LISTOVá - VIT b9 (100% odd), VITAMíN d3 (100% odd), biotín vit H (300% ODD)
Dávkovanie Forcapil: 1x denne ráno 2 kapsuly počas 2 – 4 mesiacov. Kapsuly zapíjajte veľkým pohárom vody počas raňajok.
Upozornenie Forcapil: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnúť. Prípravok uchovávajte mimo dosahu malých detí.


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.