Detská Výživa BABYBIO

Premýšľate nad tým, čím kŕmite svoje dieťa? Vyberáte starostlivo suroviny, z ktorých doma varíte? Pozeráte sa na etiketu pokrmu, ktorý svojmu dieťatku kupujete? Zaujíma Vás jeho zloženie, odkiaľ sú jednotlivé zložky a v akej kvalite? Nespoliehajú sa len na to, že keď je produkt určený pre deti, tak to predsa musí byť kvalitné? V dnešnej dobe skôr platí nespoliehať sa, ale čítať.

Kvalitná strava je predovšetkým o surovinách

Zdravá výživa je založená na zdravých surovinách. Keď varíte deťom doma, mali by ste sa snažiť zohnať kvalitné dozreté ovocie a zeleninu a dobré mäso z ekologických fariem. Práve takéto suroviny obsahujú výrazne nižší podiel toxických látok, predovšetkým pesticídov, herbicídov, zvyškov antibiotík a ďalších škodlivých látok. Spoločnosť vyrábajúca produkty Babybio vybrala tie najlepšie suroviny za Vás - používajú výhradne suroviny v bio kvalite, ovocie a zeleninu z ekologického poľnohospodárstva, mäso a mlieko od zvierat chovaných na ekologických farmách, kde majú voľný pohyb po pastve a nie sú preventívne liečená antibiotikami. Detský organizmus je oveľa náchylnejší na vplyv chemicky vyrobených látok, ktoré sa vyskytujú v potravinách. V prvých rokoch života sa s nimi detský organizmus nie je schopný poradiť tak ako organizmus dospelého a dochádza k hromadeniu toxických látok v tele. Preto je dobré sa starostlivo zaoberať zložením potravín, ktoré svojmu dieťatku dávate.

Prečo Babybio?

Nielen pri výbere surovín, ale aj pri ich spracovaní robia to najlepšie. Varia v PARE, aby sme zachovali maximálne množstvo vitamínov, minerálov, chuti a vône každej potraviny. Uvarené príkrmy prechádza iba pasterizáciou, neobsahujú teda žiadne chemické konzervačné látky. Nepoužívajú palmový olej, nahradili ho len bio slnečnicovými a repkovým olejmi lisovanými za studena. Nepridávajú CUKOR ANI SOĽ, pretože kvalitné suroviny sú dobré samy o sebe. Spoločnosť má zámer, aby si deti zvykli na ozajstnú chuť potravín a vytvárali si dobré stravovacie návyky do budúcna. Škála gurmánskych francúzskych receptúr uspokojí chute každého dieťatka, viete, koľko druhov mäsa a rýb v príkrmoch nájdete? Perlička, kačica, kura, morka, hovädzie, teľacie, bravčové, treska, pstruh, losos ... Spoločnosť si naozaj dáva  záležať na tom, aby deťom ponúkli pestrú paletu chutí.Dojčenské mlieka Babybio

Viete, čo je ich špecialita? Ich francúzska továreň blízko Clermont Ferrand sa špecializuje na výrobu veľmi kvalitných dojčenských mliek. Na ich výrobu odoberajú kravské a kozie mlieko výhradne z francúzskych bio fariem. Obohacujú ich o potrebné vitamíny a minerály, nepridávajú do nich žiadnu zbytočnú chémiu ani palmový olej. Deťom preto veľmi chutia a nepôsobí im problémy so zažívaním. Rodičia môžu mať pokojné svedomie, že svojim deťom dopriali skutočne to najlepšie.

Všetky dojčenské mlieka BABYBIO sú vyvinutá v súlade s predpismi: Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 609/2013 zo dňa 12.6.2013 o potravinách určených pre dojčatá a malé deti, Smernica komisie 2006/141 / ES z 22.12.2006 o následnej dojčenskej výžive a Nariadenie Rady (ES) č. 834/2007 z 28.6.2007 o ekologickej výrobe a označovaní ekologických produktov.

Produkty BABYBIO majú platnú certifikáciu ECOCERT v súlade s Nariadením Rady (ES) č. 834/2007 z 28.6.2007 o ekologickej výrobe a označovaní ekologických produktov.


Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.