Vlasová kozmetika Eucerin DermoCapillaire

Vlasová kozmetika Eucerin DermoCapillaire

Vlasy a spolu s nimi aj vlasová pokožka boli považované za korunu krásy už v antických dobách. Hoci sa od tých čias mnohé zmenilo, snaha o to mať krásne a zdravé vlasy je tu stále. A tak ako aj v iných oblastiach, tak aj v prípade našich vlasov platí, že zatiaľ čo niektorí z nás získali tie svoje „vytúžené“ do vienka bez väčšej námahy, niektorí musia svojej vlasovej pokožke dopriať špeciálnejšiu starostlivosť.

Laboratóriá Eucerin sa vo svojej rade DermoCapillaire zameriavajú práve na starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy so sklonom k rozličným „vlasovým príkoriam“.

Obvyklým spúšťačom problémov, akými sú prítomnosť lupín, svrbenie či vypadávanie vlasov sú malé zápalové procesy, ktoré prebiehajú na pokožke v oblasti vlasových korienkov. Napriek tomu, že tieto zápaly nie sú obvykle viditeľné, spôsobujú oslabenie štruktúry vlasovej pokožky, čím sa stane náchylnejšia na vznik širokého spektra problémov.

Prípravky rady DermoCapillaire obsahujú flavonoid licochalcon A, prírodnú látku získanú z čínskeho sladkého drievka. Licochalcon pôsobí protizápalovo, vďaka čomu minimalizuje podráždenie pokožky hlavy spolu s jeho sprievodnými príznakmi- začervenaním a svrbením. Vďaka tomu, že pokožku upokojíme, znížime jej namáhanie a teda zlepšíme schopnosť liečby a regenerácie.

Keďže sa všetky prípravky rady Eucerin DermoCapillaire zameriavajú na to, aby pomohli vyriešiť problémy vlasov a vlasovej pokožky, je samozrejmosťou, že v nich nie sú obsiahnuté dráždivé či agresívne zložky.

Podľa špecifickosti problému sa prípravky rady DermoCapillaire zameriavajú vždy na konkrétne riešenie, ide teda o cielenú a presne zameranú starostlivosť. V prípade výskytu mastných lepivých šupiniek odstraňujú výskyt a príčinu vzniku mastných lupín, prípadne seboroickej dermatitídy. Pri výskyte suchých padavých bielych šupiniek sa obsahové látky zameriavajú na liečbu suchých lupín a  nadmerne vysušenej pokožky hlavy. Pokiaľ nie sú na pokožke voľným okom viditeľné žiadne šupinky či čiastočky, avšak pokožka aj napriek tomu svrbí, prípadne je začervenaná, môže ísť o podráždenie vlasovej pokožky bez vonkajších prejavov. Vhodne zvoleným prípravkom vlasovej starostlivosti je samozrejme možné eliminovať aj tento príznak.

Prípravkov zabezpečujúcich kvalitnú a efektívnu starostlivosť o naše vlasy máme aj vďaka rade DermoCapillaire dostatok. Stačí si teda vybrať ten najvhodnejší variant, ktorý si naša „koruna krásy“ zaslúži.

Mgr. Martina Kadlecová

Teraz v akciovej cene vybrané produkty Eucerin Dermocapillaire


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.