Prírodná kozmetika NAVIA

Prírodná kozmetika NAVIA

Prírodná kozmetika NAVIA je vyrábaná na Slovensku, v meste Humenné. Vyrábaná je ručne majiteľom spoločnoti.
Nie však doma v kuchyni, ale vo výrobni, ktorá bola schválená Regionálnym úradom verejného zdravotníctva. Ako výrobca musí ručiť za bezpečnosť, kvalitu, nezávadnosť a byť zodpovedná za prípadné negatívne účinky. Nič z toho Vám hobby výrobcovia zaručiť nevedia. Mnoho domácich výrobcov nemá ani tušenia, aké sú predpisy a postupy pri výrobe, že vôbec potrebujú mať výrobňu, koľko vône a farby môžu dať do výrobku, ako ho správne označiť a uviesť zloženie podľa noriem, nemajú potrebné vzdelanie, vyrábajú v hrncoch používaných na bežné varenie… Či je bezpečné používať takto vyrobenú kozmetiku, uvážte sami…

Môže mi NAVIA pomôcť vyriešiť kozmetické trápenia?

Kto nič nerobí, nič neriskuje. Ale ani nič nevyrieši… Produkty NAVIA (ani žiadne iné na svete) však nie sú zázračné. Máte teda 2 možnosti: buď neurobíte nič alebo investujete do seba svoj vlastný čas a energiu a skúsite vo svojom živote zmeniť to, čo je príčinou Vašich problémov. Bez vlastného pričinenia, bez zmeny v stravovaní, či starostlivosti o Vaše telo, bude problém pretrvávať. Je potrebné odstrániť príčinu, nie len dôsledky.

Prečo si zvoliť prírodnú kozmetiku?

Ľudia sa pomaly vracajú späť k prírode, no podľa názoru majiteľa spoločnosti NAVIA v tomto máme stále veľké medzery a necháme sa zlákať reklamou, pekným obalom či nízkou cenou. Máme na výber veľké množstvo výrobkov, vôní a farieb. Takáto kozmetika často obsahuje ropné produkty, emulgátory, farbivá, konzervanty či parfumy. To pre telo nie sú prirodzené látky a môžu spôsobovať alergie, podráždenie kože a slizníc či ekzémy.

Prírodná kozmetika nezaťažuje pokožku a nebráni jej v prirodzenej funkcii, práve naopak. Slová ako napr. „prírodné, BIO, organické“ sa však často používajú ako účinný marketingový ťah, preto je podľa majiteľa spoločnosti najdôležitejšie poriadne si pozrieť zloženie. Len tam sa dozvieme, čo skutočne kupujeme. Nedá sa úplne zbaviť syntetických látok okolo nás, ale takáto kozmetika nám môže pomôcť aspoň časť z toho obmedziť.

Na čo si dávať pozor pri výbere správnej kozmetiky?

Keď si vyberáte kozmetiku (aj cez internet), dbajte na to, aby v popise bolo uvedené zloženie. Máte právo vedieť, čo obsahuje a čo si vlastne kupujete.

Podľa nás je práve zloženie to najdôležitejšie, preto sa  dbá  na to, aby ste mu rozumeli a presne vedeli, čo kupujete. Preto pri každom popise výrobku je kompletné zloženie aj so slovenským ekvivalentom jednotlivých surovín.

Produkty NAVIA nie sú pre všetkých.

Produkty NAVIA sú vhodné pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoje zdravie a chcú pre seba urobiť niečo viac.

Ak teda patríte medzi tých, ktorí si uvedomujú, aké dôležité je byť zdravý, a že príroda pre nás vždy bola a bude najlepšou voľbou, produkty NAVIA sú tou správnou voľbou.

NAVIA však nie je vhodná pre tých, ktorí čakajú vyriešenie svojich problémov bez vlastného pričinenia, pretože žiaden produkt na svete nie je zázračný! Ak teda očakávate zázraky lusknutím prsta, skúste prosím hľadať na iných stránkach.

Je kozmetika NAVIA testovaná na zvieratách?

V Európskej únii platí od roku 2013 zákaz testovania kozmetických výrobkov na zvieratách. Stotožňujeme sa s tým, a preto hľadáme dodávateľov surovín s rovnakým cieľom.

Niektorí výrobcovia kozmetiky však tento údaj využívajú ako marketingový ťah. Prečítajte si viac o označovaní kozmetického výrobku NETESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH po kliknutí na tento odkaz.

Odkiaľ pochádzajú suroviny na výrobu kozmetiky NAVIA?

Pri výrobe kozmetiky NAVIA sa  preferuje predovšetkým suroviny z darov prírody. Preto v nich nenájdete zbytočné umelé farbivá, konzervanty, parfumy, či suroviny pochádzajúce zo zvierat.

Keďže Slovensko neponúka možnosti pestovania exotických rastlín, resp. sa tu nepestujú v takom veľkom množstve, aby výroba jednotlivých surovín mohla prebiehať na Slovensku, väčšinu surovín teda dovážame zo zahraničia. Ak je však možnosť zadovážiť suroviny zo Slovenska, veľmi radi ju využívame (napr. slnečnicový olej v masážnych olejoch, alebo včelí vosk). Všetky suroviny, ktoré sa používajú, majú certifikáty kvality a bezpečnosti a dbá sa na to, aby boli v čo najvyššej kvalite.

Ako dlho mi produkty vydržia (akú majú dobu spotreby)?

Ide o kozmetiku založenú na báze prírodných surovín, spoločnosť sa snaží vynechať všetky nepotrebné syntetické zložky – čiže aj konzervanty. Doba spotreby jednotlivých výrobkov sa líši, a je približne 6 mesiacov až 12 mesiacov v závislosti od produktu.

 

VŠETKY PRODUKTY NAVIA NÁJDETE NA TOMTO LINKU TU
PRODUKTY NEUSTÁLE AKTUALIZUJEME A DOPĹŇAME

 

 

 

 

 

 

 

 


Produkty priradené k tejto novinke

Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.