PURESSENTIEL Roztok proti všiam + hrebeň 100 ml

Kód: 3401098489505-38901
23,68 € / ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.3.2026
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Férové ceny a jasná komunikácia
Férové ceny a jasná komunikácia
Žiadne agresívne marketingové triky. Sme priama, otvorená a férová lekáreň
Overené produkty pre Vaše zdravie
Overené produkty pre Vaše zdravie
Od liekov a doplnkov cez kozmetiku až po zdravotnícke pomôcky.
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Rýchle a spoľahlivé doručenie
Expedované rýchlo, bezpečne a bez zbytočných komplikácií.

Podrobný popis

Roztok proti všiam. Komplexná starostlivosť, naviac hrebeň. 100% prírodné zloženie. Likviduje vši, larvy aj hnidy. Preukázaná účinnosť už za 10 minút od prvej aplikácie. Šetrný k vlasom aj prostrediu. Oceľový hrebeň.
Zloženie je šetrné k vlasom aj prostrediu, vlasy sú po použití hebké a lesklé. Praktická fľaštička s aplikátorom sa jednoducho používa. Produkt vyniká príjemnou a sviežou vôňou. Použitie na dospelých a deti od 3 rokov.

Biocídny výrobok
„Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.“


Puressentiel Anti-Poux Lotion

ROZTOK PROTI VŠIAM
KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ + HREBIENOK
100% prírodné zloženie

LIKVIDUJE VŠI, LARVY A HNIDY
Preukázaná účinnosť už za 10 minút od prvej aplikácie.
Šetrné k vlasom aj prostrediu
Oceľový hrebienok, mimoriadne jemné zuby
0 % NEUROTOXICKÝCH INSEKTICÍDOV

Puressentiel Anti-Poux úplne bezpečne likviduje vši, larvy a hnidy

Jeho 100% prírodné zloženie bez neurotoxických insekticídov obsahuje:
RO – Oleje rastlinného pôvodu (kokos, calophyllum, jojoba, slnečnica, sladké mandle, ricín), ktoré pôsobia mechanicky, keďže upchávajú dýchacie otvory vší, lariev a hníd. Proti mechanizmu fyzického dusenia si vši nemôžu vybudovať rezistenciu.
EO – Esenciálne oleje (levanduľa, klinček, tea tree, pakost) pôsobia hojivým a antiseptickým efektom, čo je ideálne na podráždenú a svrbiacu vlasovú pokožku.

Preukázaná účinnosť: 100% účinné na vši, larvy a hnidy, účinok už za 10 minút po prvej aplikácii.
In vivo test: klinická štúdia v reálnych životných podmienkach na postihnutých pacientoch vo veku 3 až 15 rokov po 15 minútach od aplikácie
Ex vivo test: vykonali nezávislé parazitologické laboratóriá.

Zloženie je šetrné k vlasom aj prostrediu, vlasy sú po použití hebké a lesklé. Praktická fľaštička s aplikátorom sa jednoducho používa. Produkt vyniká príjemnou a sviežou vôňou. Používajte na dospelých a deti od 3 rokov. 


ADC

Dodatočné parametre

Kategória: Vši a hnidy
EAN: 3401098489505
Dodatok: 1x100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola