Manduca Nosič ergonomický Manduca First PureCotton Mint 2018

EAN 4250371704571
Výrobca Wickelkinder
Stav Skladom 1 - 5 ks
Skladom Aj iné farby
Počet
Cena s DPH : 123,00  Ergonomický nosič Manduca patrí do kategórie mäkkých nosičovl a je určená pre nosenie batoliat a detí až do váhy 20 kg.

- Dômyselné konštrukčné riešenie opierky Manducy umožňuje prispôsobenie nosiča pre novorodencov aj predškoláka rovnako tak i pre rodičov rozdielnych konštitúcií.
- Manduca kladie dôraz na ergonómiu pri nosení.
- Mäkká, ale pevná látka obopína telo neseného dieťaťa a imituje tak klasické nosiace šatky.
- Strihové riešenie nosiča Manduca umožňuje ortopedicky správne postavenie končatín v M pozícii (v lekárskej terminológii poznáme ako "žabia pozícia"), ktorá je pre novorodenca prirodzená.
- Pri nosení novorodencov je rešpektovaná požiadavka na C polohu dieťaťa a dostatočnú fixáciu hlavičky. Hlavičku väčšieho spiaceho dieťaťa fixuje kapucňa, ktorá je schovaná v prednej časti nosiča.
- Mäkké polstrovanie v okolí nožičiek zaručuje pohodlie dieťaťa a zabraňuje vzniku otlakov.
- Ergonomický nosič Manduca poskytuje dokonalý užívateľský komfort deťom, ale aj tým, ktorí ich nosia.
- Špeciálne tvarovaný bedrový pás spolu s ramennými popruhmi dokonale rozkladajú váhu noseného dieťaťa medzi bedrá, chrbát a ramená.
- Ramenné popruhy, ktorých dĺžku možno ľahko upraviť na troch miestach zaručujú dobrú prispôsobiteľnosť nosiča aj pre osoby veľmi rozdielneho vzrastu a konštitúcie.
- Pri nosení na bruchu možno prekrížiť popruhy na chrbte, čo prináša pohodlie najmä osobám s úzkymi ramenami. Všetky spony nosiča sú podložené, tak aby nikde netlačili.
- Manduca spĺňa požiadavky Európskej normy EN 13209: 2: 2005 a jednotlivé detaily nosiča sú spracované tak, aby zodpovedali najnáročnejším požiadavkám na bezpečné nosenie.
- Základná spona má špeciálne trojité istenie a bezpečnostné gumičky u všetkých spôn zabraňujú nechcenému rozopnutiu nosiča.
- Materiál: 100% biobavlna.
- Na farbenie nosiča sú vybrané bezpečné farby bez prítomnosti azofarbív.
 Vyrobené v ČR
 

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu