Úsmev ako dar

Úsmev ako dar

Každý cent sa počíta… a keď sa ich nazbiera za plné vrece, vedia meniť ľudské osudy. Preto sme sa rozhodli pre spoluprácu s Občianskym združením Úsmev ako dar, ponúknuť Vám možnosť využiť zaokrúhľovanie ceny Vášho nákupu na našom eshope, aby sme spolu pomohli. Tieto, možno pre Vás zanedbateľné centy, , ktoré nám darujete, následne v plnej výške odovzdáme Úsmevu ako dar, najväčšiemu a najstaršiemu občianskemu združeniu na Slovensku, ktoré sa denne stará o deti z Centier pre deti a rodiny (do 1.1.2019 detské domovy) a zo sociálne slabších rodín už 37 rokov. Tieto deti nepotrebujú našu ľútosť, tá nič nevyrieši. Potrebujú, aby sme ich postavili na rovnakú štartovaciu čiaru, z ktorej sa odrážajú do života ich rovesníci s rodinným zázemím, presne o to sa v Úsmeve ako dar snažia. Sme veľmi radi, že aj našou troškou, môžeme pomôcť.  A zároveň si dovolíme dúfať, že vo svojej pomoci budete pokračovať aj naďalej. Lebo každý deň sa presviedčame, že každá pomoc má zmysel, bez ohľadu na to, či ide o pár centov alebo o niečo väčšie. Zo srdca Vám ĎAKUJEME www.lekarenvkocke.sk

Pokiaľ chcete, aby sme Vami darované centy odovzdali dobrovoľníckej organizácii Úsmev ako dar, tak pri rekapitulácii si vyberiete možnosť, na akú sumu chcete zaokrúhliť Vašu objednávku.“

 


Život dokáže napísať rôzne príbehy. Na Slovensku žije v dnešnej dobe viac ako 5000 detí v detských domovoch a ďalšie, tie šťastnejšie tisícky žijú v náhradnej starostlivosti, pestúnskej starostlivosti a v profesionálnych rodinách. Sú to deti, ktoré túžia po zdanlivo bežných veciach, ako je pohladenie od ocina, alebo pusa na dobrú noc od maminy. Ďalšia veľká skupina detí sa nachádza vo svojich biologických rodinách. Tu zase nechýba láska, no rodičia sa z mnohých dôvodov o deti nevedia, alebo nemôžu postarať.

Nik z nás by nechcel byť na mieste týchto detí a ani si nevie predstaviť, čím všetkým prechádzajú.

Našťastie existujú organizácie ako Úsmev ako dar, ktoré chcú a vedia pomôcť. Pracuje v nich mnoho psychológov a sociálnych pracovníkov, ktorí pomáhajú rodičom, aby nadobudli potrebné zručnosti k výchove, alebo prekonali ťažké obdobie v rodine. Deťom pomáhajú pri vyrovnávaní sa so zažitými traumami a zároveň ich pripravujú, aby sa vedeli zaradiť do spoločnosti a dokázali prežiť život dôstojne. Na takúto dôležitú činnosť budú použité peniaze, ktoré pre Úsmev ako dar spoločne nazbierame.

Tieto deti si zaslúžia obdiv a podporu nás všetkých. Niektoré z nich ešte pred ich dospelosťou zažijú toľko zlého, koľko väčšina z nás nezažije nikdy a aj napriek tomu sa stále snažia.

Budeme radi, ak sa pridáte. Priebežne Vás budeme informovať o tom, ako sa deťom pomohlo z nazbieraných peňazí a aj o ich životných príbehoch...

 

 


Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.