HiPP 2 BIO Combiotik 4x500g

EAN 40623003659950
Výrobca Hipp Beteiligungs AG
Dodatok následná mliečna výživa (od ukončeného 6. mesiaca) 4x500 g (2000 g)
Stav Skladom > 5 ks
Počet

Cena s DPH : 38,40 €

Hodnotenie produktu
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie
Akcia
Nákupom tohto produktu je možné získať 38 bodov

následná mliečna výživa (od ukončeného 6. mesiaca) 4x500 g (2000 g)

Následná mliečna dojčenská výživa, je vhodná pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca a mala by tvoriť len časť zmiešanej stravy. V bio kvalite.

  • PROBIOTIK® a PRAEBIOTIK®
  • Vitamíny C a D: podporujú správnu funkciu imunitného systému.
  • Omega-3 ALA1: dôležité pre rozvoj mozgu a nervových buniek.
  • Obsahuje z cukrov iba laktózu.
  • Železo: prispieva k normálnemu kognitívnemu vývinu.

Už viac ako 50 rokov venujeme všetko úsilie a skúsenosti do výroby mliečnej výživy. HiPP mliečnej výživy sú pripravované tak, aby Vaše dieťa dostávalo to, čo presne potrebuje pre zdravý vývoj. Zloženie je založené na posledných výsledkoch vedeckého výskumu v mliečnej výžive. Navyše, v HiPP BIO kvalite. HiPP BIO Combiotik® je naša najnovšia generácia mliečnej výživy prispôsobená výživovým požiadavkám Vášho dieťaťa. V oblasti dojčenskej výživy vytvárame s HiPP BIO Combiotik® nový štandard vďaka našim starostlivo vybraným BIO surovinám a unikátnou kombináciou hodnotných zložiek. Takto poskytujete Vášmu dieťaťu dobrý štart do šťastnej budúcnosti.

•Prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko obsahuje veľké množstvo prírodných kultúr, ktoré        môžu byť individuálne rozdielne.
• Vitamíny C & D: podporujú správnu funkciu imunitného systému
• Omega-3 ALA (kyselina alfa-linolénová): dôležité pre rozvoj mozgu a nervových buniek a tým pre zdravý rast Vášho dieťaťa
• DHA (kyselina dokosahexaénovej) - pri dennom príjme 100 mg prispieva k normálnemu vývoju zraku u dojčiat
• Obsahuje z cukrov iba laktózu
• Železo: prispieva k normálnemu rozvoju kognitívnych schopností
Obsahuje vitamíny C, D, železo a DHA ako všetky pokračovacie mlieka.

BIO špičková kvalita HiPP

Pri výbere surovín dodržujeme prísne legislatívne nariadenia pre dojčenskú výživu. Prísne kontroly kvality - od prvých surovín až po konečný výrobok zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre Vás a Vaše dieťa.

zloženie

Odtučnené mlieko *, PRODUKT MLIEČNE SRVÁTKY *, rastlinné oleje * (palmový olej * ❤, repkový olej *, slnečnicový olej *), laktóza * (z MLIEKA *), galaktooligosacharidy * z LAKTÓZY * (z MLIEKA), RYBIE olej1, chlorid vápenatý , citran draselný, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, uhličitan vápenatý, L-tyrozín, L-tryptofán, citrát sodný, uhličitan horečnatý, síran železnatý, stabilizátor, kyselina mliečna, L-cysteín, L-askorbát sodný + kyselina L-askorbová + L- askorbyl-6-palmitát (vitamín C), nikotínamid, prírodné kultúry mliečneho kvasenia (Lactobacillus fermentum hereditum®2), oxid zinočnatý, D-pantothenát vápenatý, DL-alfa tokoferyl acetát (vitamín E), síran meďnatý, retinyl acetát (vitamín A ), tiamín hydrochlorid (vitamín B1), hydrochlorid pyridoxínu (vitamín B6), jodičnan draselný, kyselina listová, selénan sodný, síran manganatý fytomenadión (vitamín K), cholekalciferol (vitamín D), D-biotín. Vzťahuje sa k sušenému stavu potraviny.

❤ z certifikovaného trvalo udržateľného hospodárstva
* Z ekologického poľnohospodárstva
1 obsahuje DHA - prispieva k normálnemu vývoju zraku u dojčiat. Účinok je dosiahnutý pri dennom príjme 100 mg DHA
2 Lactobacillus fermentum CECT5716
bez geneticky modifikovaných surovín (podľa Nariadenia pre Ekologické poľnohospodárstvo)

Dôležité upozornenia
Výlučné dojčenie je v prvých šiestich mesiacoch pre Vaše dieťa najlepšie. HiPP 2 BIO Combiotik nie je vhodný ako náhrada materského mlieka počas prvých šiestich mesiacov života. HiPP 2 BIO Combiotik® je určený pre výživu dojčiat od ukončeného 6. mesiaca a má byť súčasťou zmiešanej stravy. Nie je vhodný ako jediný zdroj výživy. Rozhodnutie začať podávanie príkrmov, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla šiestich mesiacov by malo byť prijímané len na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanej v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, v závislosti na individuálnych potrebách dojčatá. Podobne ako materské mlieko obsahujú dojčenskej výživy sacharidy, ktoré sú dôležitou súčasťou výživy. Častý alebo trvalý kontakt zubov sa sacharidy môže spôsobiť vznik zubného kazu. Preto nenechávajte Vaše dieťa piť z fľaše po dlhú dobu a naučte ho čo najskôr piť z hrnčeka. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému životnému štýlu Vášho dieťaťa.


ADC

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu

Strážiť cenu

Hodnotenie produktu
Najpredávanejšie produkty

V našej ponuke nájdete značky


Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.