AVENE PHYSIOLIFT PRECISION - SOIN COMBLEUR precízny - výplň vrások, hlbšie viditeľné vrásky 1x15 ml

EAN 3282770072365
Výrobca Pierre Fabre Dermo-cosmétique
Dodatok precízny - výplň vrások, hlbšie viditeľné vrásky 1x15 ml
Stav Vypredané

Cena s DPH : 42,61  

Hodnotenie produktu
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie

precízny - výplň vrások, hlbšie viditeľné vrásky 1x15 ml

Hlboké ryhy a viditeľné vrásky (čelo, kohútia stopa, mimické vrásky, nasolabiálne ryhy, kontúry pier). Bohatý na upokojujúcu Termálnu vodu Avène. Pre všetky typy pleti. Znášanlivosť prípravku bola testovaná na citlivej koži.

Vlastnosti: Physiolift PRECÍZNY Výplň vrások viditeľne upravuje výrazné vrásky a vypĺňa hlboké ryhy vďaka výnimočnej a patentovanej kombinácii doplnkových aktívnych látok pôsobiacich proti starnutiu:

  • Ascofilin, „stavebná“ aktívna látka vysokej technológie pôsobiaca proti starnutiu pleti, ktorá pomáha reštrukturalizovať pleť za účelom nápravy výrazných vrások a straty pevnosti.
  • Mono-oligoméry kyseliny hyalurónovej, ktoré svojím špecifickým rozmerom intenzívne stimulujú prirodzenú syntézu kyseliny hyalurónovej za účelom vyplnenia hlbokých vrások a vyrovnania pleti.
  • Retinaldehyd, dermatologická aktívna látka proti starnutiu pleti s klinicky preukázanou účinnosťou, vyhladzuje vrásky a jemné linky a regeneruje pleť. Dodáva pleti jemnosť a jas. Tvárové rysy sú zjemnené.


ADC

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu

Strážiť sklad


Hodnotenie produktu




Najpredávanejšie produkty

V našej ponuke nájdete značky


Prihlásiť sa k odberu noviniek



Prihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.