HYALURMED Face sérum PRO (s čiernou orchideou a alantoínom) 1x30 ml

EAN 5292813000291
Výrobca Pharma FSC
Dodatok (s čiernou orchideou a alantoínom) 1x30 ml
Stav 1 - 5 ks
Počet

Cena s DPH : 45,99 €

Hodnotenie produktu
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie
Akcia
Nákupom tohto produktu je možné získať 45 bodov

(s čiernou orchideou a alantoínom) 1x30 ml

Efekt vyhladenia vrások a regenerácie poškodenej pokožky ultrafialovým žiarením môžete dosiahnuť aj neinvazívnym ošetrením.

Kombináciou kyseliny hyalurónovej a extraktov z čiernej orchidey a alantoínu vznikol jedinečný produkt na starostlivosť o pokožku a lifting tváre, ktorý oživuje a regeneruje tým, že znova obnovuje stratu objemu a pružnosti kože. HYALURMED Face Serum PRO pôsobí na jemné línie a vrásky, ako aj na hlbšie vrásky.

Synergický účinok troch zložiek je výnimočný vďaka nezvyčajnej kombinácii.

Kyselina hyalurónová je základnou zložkou kože. Po 40. roku života však jej prirodzená produkcia rapídne klesá, preto je potrebné ju nahradiť týmto spôsobom. Schopnosť kyseliny hyalurónovej viazať vodu a až 1 000-násobne zväčšiť svoj objem je dôležitá na viditeľné vypnutie pleti a odstránenie vrások.

Extrakt z čiernej orchidey má antioxidačné účinky, vďaka čomu bojuje proti voľným radikálom a chráni štruktúru buniek. Zároveň dokáže hydratovať, zvláčňovať a upokojovať pleť.

Cukry, bielkoviny, aminokyseliny a organické kyseliny nachádzajúce sa v čiernej orchidei sú hygroskopické molekuly, ktoré zachytávajú vodné častice z prostredia a viažu ich na povrch pokožky. Takto extrakt z čiernej orchidey pôsobí aktívne a efektívne na hydratáciu pokožky. Organické kyseliny, cukry a aminokyseliny obsiahnuté v čiernej orchidei pomáhajú plynulému toku tekutín, a tým zabraňujú dehydratácii pleti.

Alantoín je známy vďaka svojej schopnosti rýchlo regenerovať pleť poškodenú ultrafialovým žiarením. Nielenže vyhladzuje vrásky, ale urýchľuje aj odstránenie začervenania pleti a jaziev.

Účinky HYALURMED Face Serum Pro

 • Vyhladenie vrások
 • Navrátenie objemu pleti
 • Regenerácia následkov poškodenia pleti ultrafialovým žiarením
 • Regenerácia jaziev
 • Hydratácia pleti
 • Upokojujúce účinky na podráždenú pleť

Zloženie: 

 • kyselina hyalurónová,
 • extrakt z čiernej orchidey,
 • alantoín

Za úspechom  HYALURMED  Face Serum PRO
stojí:

1) Prirodzená biologická kyselina hyalurónová, ktorá je základnou zložkou pokožky a jednou z najdôležitejších látok na omladenie pletiKyselina hyalurónová je kľúčovým stavebným prvkom našej pokožky, ktorej bohužiaľ ubúda v priebehu času. Kyselina hyalurónová, "molekula hustoty", hrá dôležitú úlohu pri udržiavaní objemu a hustoty kože. Prirodzený polysacharid, ktorý sa nachádza v intercelulárnej látke a vyplňuje priestor medzi kolagénom a elastickými vláknami. Najdôležitejšou vlastnosťou kyseliny hyalurónovej je zadržiavanie molekúl vody, to znamená hydratáciu a udržiavanie objemu kože, ako aj zachovanie všetkých obranných a rehabilitačných mechanizmov kože.

2) Čierna orchidea, ktorá má antioxidačné vlastnosti. Extrakt z čiernej orchidey tiež bojuje proti voľným radikálom a chráni štruktúru buniek aj ich membrán proti poškodeniu. Cukry, bielkoviny, aminokyseliny a organické kyseliny nachádzajúce sa v čiernej orchidee sú hygroskopické molekuly, ktoré zachytávajú vodné častice z prostredia a viažu ich na povrch pokožky. Takto extrakt z čiernej orchidey pôsobí aktívne a efektívne na hydratáciu pokožky. Organické kyseliny, cukry a aminokyseliny obsiahnuté v čiernej orchidee pomáhaju plynulému toku tekutín, a tým sa predchádza dehydratácii suchej pleti.

3) Alantoín výrazne urýchľuje čas potrebný na oživenie buniek, napravuje a regeneruje podráždenú pokožku, chráni ju a obnovuje poškodenia spôsobené ultrafialovým žiarením.

Použitie

Naneste na tvár a krk tenkú vrstvu ráno alebo večer pred spaním.

Klinické testy: 

 Klinické testy dokázali, že:

 • Minimalizuje vrásky a starecké škvrny
 • Zlepšuje hrúbku a lifting tváre
 • Zvlhčuje a hydratuje pokožku
 • Napravuje škody spôsobené ultrafialovým žiarením
 • Pomáha regenerácii tkanív


ADC

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu

Strážiť cenu

Hodnotenie produktu
Najpredávanejšie produkty

V našej ponuke nájdete značky


Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.