HiPP 3 JUNIOR Combiotik 6x500 g

EAN 4062300366015
Výrobca Hipp Beteiligungs AG
Stav Skladom 1 - 5 ks
Dodatok mliečna batoľacia výživa (od 1 roku ) 6x500 g
Počet

Cena s DPH : 58,90 €

Hodnotenie produktu
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie
Akcia
Darček
Darček - Mliečna kaša (Pri kúpe 6 KS vybraných produktov HIPP 2,3,4 500g, ) Darček - Mliečna kaša (Pri kúpe 6 KS vybraných produktov HIPP 2,3,4 500g, )
Nákupom tohto produktu je možné získať 58 bodov

mliečna batoľacia výživa (od 1 roku ) 6x500 g

Mliečna dojčenská/batoľacia výživa, je vhodná len pre výživu detí od ukončeného 1.roku a mala by tvoriť len časť zmiešanej stravy. Obsahuje dôležité živiny pre správny rast detí napr.

  • redukovaný obsah bielkovín zodopovedajúci veku dieťaťa, 
  • vitamín D, ktorý podporuje vstrebávanie vápnika a tým aj na podporu rastu kostí,
  • vápnik a horčík,
  • jód, železo, vitamín C a ďalšie vitamíny a minerály.

500 g, od ukončeného 1. rokuAj po svojej prvých narodeninách maju deti Špeciálna výživové Požiadavky. HiPP 3 JUNIOR Combiotik® obsahuje dolezite živiny, ktore ŠÚ dolezite pre správny rast Vášho diétu, a to v potrebnom množstve: redukované množstvo bielkovín zodpovedajúce veku diétu, dolezite vitamíny a minerály pre zdravý vývoj. Preto HiPP 3 JUNIOR Combiotik® obsahuje napr. Hodnotný jód, ktory prispieva k rozvoju poznávacích funkcií.


Prírodné kultúry mliečneho kvasenia, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry - v individuálnej variabilite a množstvo.

• Jód: prispieva k rozvoju poznávacích schopností a k normálnej funkcii štítnej žľazy
• Vitamín B2: prispieva k správnej funkcii energetického metabolizmu
• Vitamín C: podporuje správnu funkciu imunitného systému a vstrebávanie železa

Receptúra ​​podľa posledných vedeckých odporúčanie1
• Redukovaný obsah bílkovin²
• Horčík
• Vápnik a vitamín D: malé deti potrebujú až 3x viac vápnika a 7x viac vitamínu D v porovnaní s dospělými3 Vápnik - prispieva k normálnemu vývoju kostí, vitamín D - prispieva k normálnemu vývoju kostí a zubov.

1 German Society of Pediatrics and Adolescent Medicine (DGKJ) / "Nemecká spoločnosť pre detskú a dorastová medicínu"
2 HiPP 3 JUNIOR Combiotik® - 1,0 g / 100 ml, kravské mlieko - 3,3 g / 100 ml
3 V pomere na jednotku telesnej hmotnosti (kg) potrebujú malé deti viac živín ako dospelý človek. Pre zdravý vývoj je dôležitý aj dostatočný pohyb vonku. (EFSA 2013, dospelý = 80 kg, malé dieťa = 12 kg).

zloženie

Odtučnené mlieko, PRODUKT MLIEČNE SRVÁTKY, rastlinné oleje (palmový olej ❤, repkový olej, slnečnicový olej), laktóza (z MLIEKA), galaktooligosacharidy z LAKTÓZY (z MLIEKA), citran draselný, vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, vápenaté soli kyseliny citrónovej, síran horečnatý , RYBIE olej, L-askorbát sodný (vitamín C), síran železnatý, stabilizátor kyselina mliečna, síran zinočnatý, prírodné kultúry mliečneho kvasenia (Lactobacillus fermentum hereditum®1), riboflavín (vitamín B2), retinyl acetát (vitamín A), jodičnan draselný , kyselina listová, D-biotín (vitamín D), kyanokobalamín.
Pozn. bez lepku. Vzťahuje sa k sušenému stavu potraviny.

❤ z certifikovaného trvalo udržateľného hospodárstva
1 Lactobacillus fermentum CECT5716
bez geneticky modifikovaných surovín


Špičková kvalita HiPP
Sme presvedčení o správnosti používania prísne kontrolovaných biologických prísad. Pri výbere surovín dodržujeme prísne legislatívne nariadenia pre výrobu batoľacieho mlieka. Prísne kontroly kvality - od prvých surovín až po konečný výrobok zaručujú najvyššiu bezpečnosť pre Vás a Vaše dieťa.

dôležité upozornenia
Nevhodné pre výživu detí do ukončeného 12. mesiaca. HiPP 3 JUNIOR Combiotik® je určený na pitie z hrnčeka, pre deti od ukončeného 12.měsíce ako súčasť zmiešanej a vyváženej stravy. Starajte sa o pravidelnú zubnú hygienu - obzvlášť pred spaním. Venujte pozornosť vyváženej strave a zdravému spôsobu života Vášho dieťaťa. Mliečny nápoj s odtučneným mliekom a rastlinnými olejmi pre malé deti od 1 roka v prášku.


ADC

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu

Strážiť cenu

Hodnotenie produktu
Najpredávanejšie produkty

V našej ponuke nájdete značky


Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.