4x Kendamil kaša - banánová, čučoriedková, ryžová, ovsená

EAN 5056000506962
Výrobca Kendamil
Stav Skladom 1 - 5 ks
Balenie obsahuje 4ks kaše
Počet

Cena s DPH : 12,50  

Hodnotenie produktu
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie
Nákupom tohto produktu je možné získať 12 bodov

Spoznávajte chute s variantnou dojčenských kaší Kendamil s lyžičkou zdarma.

Variácie obsahuje cereálne príkrmy pre dojčatá a malé deti s prídavkom mlieka mimo ryžovú kašu, ktorá v sebe mlieko neobsahuje.

V kašiach nájdete starostlivo vybrané obilniny aj vitamíny a minerály potrebné pre vaše dieťatko.
Sú nutrične vyvážené a neobsahujú žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky (ako všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona).
Hodí sa aj pre vegetariánov. Balenie obsahuje 4 rôzne druhy kaší + lyžičku NUK.

Variácie kaší obsahujú:

1x Jemná detská banánová kaša s prídavkom mlieka pre deti od ukončeného 4. mesiaca (125 g instantnej kaše v prášku)

1x Kendamil výživná čučoriedková ovsená kaša s prídavkom mlieka pre deti od ukončeného 7. mesiaca veku dieťaťa (120 g instantnej kaše v prášku)

1x Jemná ovsená kaša s prídavkom mlieka pre deti od ukončeného 4. mesiaca (125 g instantnej kaše v prášku).

1x Jemná ryžová kaša bez mlieka pre deti od ukončeného 4. mesiaca (100 g instantnej kaše v prášku)

1x lyžička NUK

Obsah balenia:

Kendamil Banánová kaša

Zloženie: Múka (37%, ryžová, kukuričná, pšenová), demineralizovaná bielkovina mliečnej srvátky v prášku (20%, z mlieka), sušené plnotučné mlieko (16%), odstredené sušené mlieko (9%), maltodextrín, sušený banán pripravený z 42 g banánu, mliečna bielkovina, prírodný dochucovadlá, uhličitan vápenatý, vitamín C, síran zinočnatý, niacín (B3), vitamín E, železo, vitamín B6, tiamín (B1), vitamín A, riboflavín (B2), kyselina listová, vitamín D3 , vitamín B12. Alergény sú v zložení vyznačené tučne. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Kendamil Čučoriedková kaše


Zloženie: Ovsená múka (32%), sušené plnotučné mlieko (20%), demineralizovaná bielkovina mliečnej srvátky v prášku (18% z mlieka), sušené ovocie (banán, čučoriedky [z 11 g čučoriedok], čierne ríbezle), ovsené vločky ( 8%), sušené odstredené mlieko (4%), maltodextrín, mliečna bielkovina, jačmenný sladový extrakt, uhličitan vápenatý, dochucovadlá, vitamín C, sušená citrónová šťava, síran zinočnatý, niacín (B3), vitamín E, železo, vitamín B6, tiamínu (B1), vitamín A, riboflavín, kyselina listová, vitamín D3, vitamín B12. Obsahuje lepok. Alergény sú vyznačené v zložení tučne. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Kendamil Ovsená kaša
Zloženie: Ovsená múka (38%), demineralizovaná bielkovina mliečnej srvátky v prášku (24% z mlieka), sušené plnotučné mlieko (23%), maltodextrín, sušené odstredené mlieko (4%), mliečna bielkovina, jačmenný sladový extrakt, uhličitan vápenatý, vitamín C, niacín (vitamín B3), síran zinočnatý, železo, vitamín E, vitamín B6, tiamín (B1), vitamín A, riboflavín (B2), kyselina listová, vitamín D3, vitamín B12. Obsahuje lepok. Alergény sú vyznačené tučne. Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Kendamil Ryžová kaša
Zloženie: Múka (ryžová 34%, kukuričná 25,5%, pšenová 25,5%, plátky banánov 11%, plátky manga 4%, tiamín (vitamín B1). Obsahuje 72,5 g BIO banánov a 35 g BIO manga (Alergény sú označené tučným písmom. Môže obsahovať mlieko. tiamínu nie je BIO pôvodu.). Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

lyžička NUK

Návod na prípravu a energetickej hodnoty nájdete pri jednotlivých kašou.

Upozornenie: Potravina pre zvláštnu výživu - obilné príkrmy pre dojčatá a malé deti (od ukončeného 4. a 7. mesiaca veku dieťaťa. Potravina je súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy dieťaťa a nie je náhradou materského ani dojčenského mlieka. Dojčenie je najlepšou výživou. Zavedenie doplnkovej výživy konzultujte s pediatrom alebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa.

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste bez zápachov. Balené v ochrannej atmosfére. Spotrebujte do 4 týždňov od otvorenia.

Vyrobené vo Veľkej Británii, Kendal NutriCare Ltd., Mint Bridge Rd, Kendal LA9 6NL, Veľká Británia. Distribútor: Health Academy, s. R. O., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, info@healthfactory.cz
Dátum expirácie pozri dno obalu - deň / mesiac / rok

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu

Strážiť cenu

Hodnotenie produktu
Najpredávanejšie produkty

V našej ponuke nájdete značky


Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.