NUK pestúnka ECO Control Audio 500

NUK pestúnka ECO Control Audio 500
Akcia!
EAN 4008600253761
Výrobca NUK
Stav Skladom 1 - 5 ks
Počet
Cena s DPH : 29,70 €Digitálna pestúnka v modernom dizajne s prevádzkovou dobou až 18 hodín

Režim Eco-mode: 100% bez vysokofrekvenčného žiarenia počas spánku dieťaťa
Funkcia Full-Eco-Control: upozorní rodiča, ak je signál mimo dosahu alebo je spojenie prerušené a to aj v režime Eco-mode
Bezdrôtová prenosná rodičovská jednotka s nabíjateľnými batériami LiPo a upozornenie, ak je batéria nízka

Funkcia Intercom (spätné hovorenie k bábätku), spoľahlivý digitálny prenos signálu technológií FHSS, nastaviteľná citlivosť hladiny zvuku, optický ukazovateľ hladiny hluku

Digitálna detská opatrovateľka s režimom Full Eco-Control: bezpečné pozorovanie vášho dieťaťa

Samozrejme, že pokoj a pohoda vášho malého miláčika musí byť vždy na prvom mieste. S novou digitálne detskou opatrovateľkou NUK budete perfektne vybavení pre prvej fázy vývoja novorodenca - najmä pokiaľ ide o monitorovanie fázy spánku vášho malého pokladu. NUK Eco Control Audio 500 vám vždy poskytuje bezpečný pocit, že ste tu pre vaše dieťa, aj keď nie ste v bezprostrednej blízkosti.

Funkcia tejto digitálnej detské pestúnky od spoločnosti NUK zahŕňajú integrovaný ekologický režim (Eco-mode), ktorý znižuje mieru vyžarovanej energie v miestnosti, keď vaše dieťa spí. Ak je ekologický režim aktivovaný, miestnosť je 100% bez vysokofrekvenčného žiarenia a vaše dieťa tak nie je vystavované zbytočnému elektronickému smogu.

Okrem toho funkcia Full-Eco- Control detské pestúnky kontroluje spojenie medzi dvoma jednotkami a spoľahlivo vás informuje, či váš malý rojko plače, došlo k prerušeniu spojenia alebo je prekročený dosah prístroja. Môžete tak byť úplne v pokoji a sledovať spánok svojho malého zázraku.

Digitálna detská opatrovateľka - pre spoľahlivé spojenie s vaším dieťaťom

Digitálna technológia FHSS zaisťuje spoľahlivý, čistý a bezproblémový prenos signálu tak, aby vám neunikol žiadny zvuk a mohli ste opustiť detskú izbu s istotou, že vaše dieťa spí.

Digitálna detská opatrovateľka od spoločnosti NUK vám poskytuje väčšiu flexibilitu: s dosahom do 250 metrov a bezdrôtovým prevádzkou rodičovskej jednotky môžete vykonávať svoju každodennú prácu, užívať si čítanie knihy alebo tráviť čas odpočinkom.

Dobíjacie LiPo batérie majú maximálnu prevádzkovú dobu až 18 hodín, takže detskú opatrovateľku nemusíte neustále dobíjať.

Ak by ste rodičovskú jednotku snáď niekam založili, integrovaná funkcia hľadania (pípnutie, ktoré možno aktivovať z detskej jednotky) vám pomôže ju ľahko nájsť.

Ak je vaše bábätko počas spánku nepokojné, môžete ho vašim hlasom ľahko upokojiť cez funkciu Intercom, bez toho aby ste museli byť v rovnakej miestnosti.

Indikátor úrovne zvuku s piatimi LED diódami je obzvlášť vhodný pre vizuálne zobrazenie zvukov v detskej izbe. Táto funkcia je užitočná najmä v prípade, že ste nastavili hlasitosť rodičovskej jednotky na veľmi nízku úroveň alebo ju úplne vypli. Čím väčší počet LED diód vidíte, tým intenzívnejšie vaše dieťa plače. Citlivosť prenosu môže byť nastavená na požadovanú úroveň. Ak je citlivosť nastavená na nízku hodnotu, detská jednotka reaguje iba na veľmi hlasné zvuky. Ak je citlivosť nastavená na vysokú hodnotu, sú prenášané aj tie najslabšie zvuky, ako napríklad "mrnkania".

Citlivosť prenosu môže byť nastavená na štyri úrovne. Pri každom z týchto nastavení sa automaticky aktivuje ekologický režim, akonáhle vaše dieťa zaspí. Funkciu citlivosti prenosu možné taktiež vypnúť, aby bolo možné prenášať všetky zvuky nepretržite. V tomto prípade (úroveň 5) je ekologický režim takisto vypnutý. K dispozícii je možnosť zapnutia vibračného alarmu, aby ste vždy vedeli, že sa v detskej izbe niečo deje.

V balení je zahrnuté: 1 x Detská jednotka (do detskej izby) 1 x Mobilná jednotka (pre rodičov) 2 x Napájacie adaptéry 1 x Dobíjacie batérie

Prečítajte si prosím priložený návod na obsluhu.

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu