Havlíková Prírodná Apotéka Krásna slečna Sérum na akné 30 ml

EAN 8594177413456
Výrobca Havlíkova prírodná apotéka
Stav Skladom
Objem 30ml
Počet
Cena s DPH : 18,80  Sérum na akné špeciálne vytvorené pre nanášanie priamo na citlivé miesta, začervenané vyrážky a fliačky.

Vhodné pre problematickú, znečistenú a aknóznu pleť. Sérum takúto pokožku upokojuje a intenzívne pôsobí na problematické miesta.

Sérum obsahujúce Cytobiol Iris A2, Pentavitin a extrakty z čiernej ríbezle a maliny pomáha upokojiť a obmedziť zápalové reakcie, znížiť začervenanie pokožky a redukovať tvorbu akné. Účinne upokojuje pleť a predovšetkým začervenané a citlivé miesta, znižuje mastnotu pleti.

Pleť mladých slečien často prechádza nespočetnými úskaliami, rovnako ako ich telo a psychika. Premena dievčaťa na ženu je zdĺhavý a náročný proces plný tajomných zákutí, prekážok a nástrah, rovnako ako krásnych chvíľ plných bezstarostného smiechu a radosti zo života. Počas tejto doby plnej zmien a sebapoznávania je pleť vystavená veľkému množstvu škodlivín zo zadymeného prostredia a smogu, pôsobia na ňu hormonálne zmeny, rovnako ako alkohol alebo stres. O pleť je teda potrebné sa starať s láskou a úctou, najlepšie pomocou prírodných látok, ktoré sú jej najbližšie. Z malého a nežného púčika sa tak stane prekrásny ružový kvet.

Ochrana pokožky je zaručená tiež vznikom séba, skladajúceho sa predovšetkým z triglyceridov a mastných kyselín, squalenu a esterifikovaných voskov. Následne je vytváraný hydrolipidový film, ktorý pleť chráni pred vonkajšími stresovými vplyvmi, mikróbami alebo vysušením. Tento film sa vyvíja predovšetkým v puberte ale aj počas ďaľších rokov života. Jeho vznik je ovplyvnený predovšetkými hormónmi a často dochádza k nadmernej produkcií séba. S vekom sa ustaľuje pH pleti a jej obranný systém slabne, čím sa tiež znižuje jej mastnota a výskyt akné.

Účinné látky:

Cytobiol ™ Iris A2 - extrakt z kosatca spolu s retinolom a zinočnatou soľou zamedzuje rozvoj zápalových reakcií, napomáha ich upokojeniu a obmedzuje začervenanie.

Čierna ríbezľa a malina - zmes extraktov z listov je veľmi bohatá na polyfenoly, ktoré významne zvyšujú odolnosť lipidov v pokožke voči oxidácií a tým obmedzujú zápalové reakcie a začervenanie, napomáhajú zdravému a komfortnému pocitu.

Pentavitin® - vysoko účinná hydratačná prísada. Na povrchu pokožky funguje ako magnet na vodu ale udržuje dostatočnú hydratáciu aj v stratum corneum.

Zmijovec indický - polysacharid získaný z hľúz zmijovca indického, rastliny tropického dažďového pralesa, ktorá je známa svojimi veľkými kvetmi s typickou vôňou. Zmijovec má výnimočné hydratačné vlastnosti a používa sa ako prírodná gelotvorná látka vďaka vysokému obsahu škrobov.

Aplikácia: Nanášajte na očistenú pleť. Sérum aplikujte prstom na problematické miesta, chráňte oči. Po zaschnutí odporúčame použiť krém Krásna slečna.

Ingredients: Aqua (demineralizovaná voda), Propanediol (rastlinný hydratant), Saccharide Isomerate (Pentavitin), Ribes Nigrum Leaf Extract (extrakt z čiernej ríbezle), Rubus Idaeus Leaf Extract (extrakt z maliníku), Amorphophallus Konjac Root Extract (extrakt z koreňa zmijovca indického), Urtica Dioica Extract (extrakt zo žihľavy dvojdomej), Iris Florentina Root Extract (extrakt z kosatca), Rosmarinus Officinalis Leaf Oil (rozmarínový olej), Caprylyl/Capryl Glucoside (jemná umývacia zložka), Caprylyl Glycol (podporuje konzervačný systém), Carrageenan, Cellulose Gum, Ceratonia Silique Gum (prírodné gelotvorné látky), Glycerin (rastlinný hydratant), Sucrose (cukr), Alcohol (lieh), Retynil Palmitate (derivát vitamínu A), Zinc Sulfate (zdroj zinku), Sorbic Acid, Benzyl Alcohol (konzervovadlo pre potraviny a certifikovanú prírodnú a bio kosmetiku), Limonene (súčasti rozmarínového oleja), Citric Acid, Sodium Citrate (úprava pH).

Cena za 1kg - 586,67€

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu