Bella Happy 2 Mini 3-6 kg 38ks

Bella Happy 2 Mini 3-6 kg 38ks
Akcia!
EAN 5900516600709
Výrobca Torunskie Zaklady Materialow Opatrunkowych S.A.
Stav Skladom
Dodatok 3-6kg
Počet
Cena s DPH : 6,99 €Plienky pre bábätká s váhou 3 - 6 kg. V tejto fáze vývoja nie je vaše dieťa ešte veľmi aktívne, takže najdôležitejšie je zabezpečiť mu pocit sucha a dobrý spánok.

Mäkučká netkaná textília Premium Dry má špeciálnu štruktúru, ktorá umožňuje dôkladnú absorpciu moču a mäkkej stolice a udržiava jemnú pokožku bábätka suchú a zdravú. Riedka stolica, ktorá je u malých bábätiek bežná, môže dráždiť pokožku, takže je veľmi dôležité často bábätko prebaľovať.

Vonkajšia povrchová vrstva – Extra Soft Cover poskytuje pocit výnimočnej mäkkosti a pohodlia. Pre uistenie sa, že Vaše bábätko má vždy suchú pokožku, je tu indikátor vlhkosti, ktorý zmenou sfarbenia upozorní na potrebu výmeny plienky.

Technológia Air Flow zabezpečuje prístup čerstvého vzduchu k pokožke bábätka,  a tak predchádza vzniku vyrážok a minimalizuje riziko podráždenia pokožky.

Elastické volániky na oboch stranách plienky udržiavajú vlhkosť v jej vnútri, zabraňujú pretečeniu a zvyšujú komfort pri nosení. Pevné suché zipsy zaručujú správne upevnenie.

Vlastnosti plienok

Air Flow Technology
priedušnosť plienky zabezpečuje prístup čerstvého vzduchu k pokožke bábätka, a tak predchádza vzniku vyrážok a minimalizuje riziko podráždenia pokožky.

Wetness Indicator
špeiálny indikátor vlhkosti, ktorý zmenou sfarbenia upozorní na potrebu výmeny plienky

Premium Dry
špeciálna štruktúra s reliéfom, ktorá urýchľuje absorpciu a zvyšuje pocit sucha

Extra Soft Cover
veľmi jemná vonkajšia vrstva poskytuje pocit výnimočnej mäkkosti a pohodlia

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu