Weleda - Levanduľový harmonizujúci set

EAN 8590129004741
Výrobca WELEDA spol. s r.o., org. zl.
Stav VypredanéV darčekovom sete prírodnej kozmetiky Weleda objavíte Levanduľový relaxačný sprchový krém 200 ml a Levanduľový upokojujúci olej 100 ml.

Vďaka nezameniteľnej podmanivej vôni levandule sa na chvíľu ocitnete v Provensálsku.Sprchový krém veľmi šetrne čistí pokožku a zároveň ju intenzívne ošetruje. Pokožka tak zostává zamatovo hebká a vláčna. Levanduľový olej skvelo poslúži pri upokojujúcej masáži pred spaním, kedy uvoľňuje svalové i vnútorné napätie a navodzuje pocit pokoja a relaxácie. Pre tieto účinky je najlepšie použiť oba výrobky pred spaním pre pokojný spánok.

Ideálny darček pre všetky romantičky.

Certifikovaná prírodná kozmetika. Obsahuje iba čisté prírodné suroviny a je nositeľom certifikátu NATRUE – garancia najvyššej kvality čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky.

Neobsahuje žiadne syntetické konzervačné látky, farbivá, parfumy, ani látky na báze minerálnych olejov vyrábaných z ropy.

Zloženie: 

Levanduľový relaxačný sprchový krém 200 ml
Voda, sezamový olej, coco-glukozid, alkohol, cocoyl glutamát disodný, glycerín, karagenan, cocoyl glutamát sodný, levanduľový olej, xantanová guma, kyselina mliečna, parfum *, limonén *, linalol *, geraniol *

* Z prírodných éterických olejov

Levanduľový upokojujúci olej

Mandľový, sezamový a levanduľový olej, parfum *, limonén*, linalol*, geraniol*, kumarín*

* Z prírodných éterických olejov

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu