CHLAMYDIL EXTRA tbl 60

EAN 8595025423214
Výrobca PURUS MEDA
Stav Vypredané
Dodatok Výživový doplnok

Cena s DPH : 14,90  

Hodnotenie produktu
Zatiaľ nebolo pridané žiadne hodnotenie

Má rozšírené spektrum biologicky aktívnych látok. Blahodarne pôsobí na centrálne nervový sýtom a obranyschopnosť organizmu.

Zloženie 1 tablety (900,0 mg)

Túžobník brestový, Vrbová a jelšová kôra extrakt (v pomere 9: 1: 1) 127,5 mg, Červené lapacho (Tabebuia impetiginosa) extrakt 82,0 mg, Bakopa drobnolistá (Bacopa Monier) extrakt 35,0 mg, Vilcacora (Uncaria tomentosa) 10,0 mg, Propolis Moravia PM® 8,3 mg, Mikrokryštalická celulóza, Sorbitol, Stearen horečnatý rastlinný, Selén 50 , 00 g.

Popis biologicky aktívnych zlúčenín v prípravku

flavonoidné kvercetinové glykozidy (napr. Spireosid, gaultherin), fenolové glykozidy, spireinu, triesloviny a silice sa salicylaldehydového a metylesterom kyseliny salicylovej, estery kyseliny šťaveľovej, rastové inhibítory, propolisové a alnusové glykozidy a flavonoidy, deriváty lapacholu, naftofurany, naftochinony. Saponínu fytokomplex, Kumar, deriváty astragalinu, alkaloidy Brahmin a herpestin, saponíny monierin, hersaponin, bacosidy, D-manitol, beta sisterol a deriváty stigmasteroloru, prírodné zinok, uncariové glykozidy

Odporúčadné dávkovanie

2 tbl.denně po dobu 1 mesiaca bežná očistná kúra organizmu. Kontraindikácie - Gravidita.

Dotazy k produktu

Zatiaľ neboli pridané žiadne otázky

Zanechajte dotaz k produktu

Strážiť sklad


Hodnotenie produktu
Najpredávanejšie produkty

V našej ponuke nájdete značky


Prihlásiť sa k odberu noviniekPrihláste sa do newsletteru a získajte pravidelné informácie o super ponukách, akciách a zľavách. Newslettre sú určené pre osoby staršie ako 16 rokov!
Informácie o ochrane osobných údajov. Zo zasielania sa móžete kedykoľvek odhlásit.